Naše služby:

Oficiální a výhradní zastoupení značky CAROD pro Českou republiku, dovoz a prodej nových akustických klavírů a pianin značky CAROD a jejich příslušenství.

Nabízíme také pronájem a prodej použitých pian po odborném servisu a se zárukou.

Dále zajišťujeme údržbu, záruční a pozáruční opravy, poradenství, dopravu a stěhování u nás zakoupených, nebo pronajatých pian.

Jsme rodinná firma a prodejna klavírů je umístěna v prostorách našeho domu v Měšicích u Prahy. To nám umožňuje dosahovat minimálních režijních nákladů a držet tak ceny pian na velmi příznivé úrovni. Nabízíme individuální přístup ke každému zákazníkovi a časovou flexibilitu. 

 

Jak naše služby fungují:

Pokud Vás v naší nabídce zaujalo jakékoliv piano, nebo příslušenství a máte zájem o nezávaznou prohlídku, vyzkoušení, předběžnou rezervaci, či doručení na adresu, tak nás prosím kontaktuje (telefon, email, poptávkový / kontaktní formulář). Následně domluvíme termín prohlídky vybraného piana, který Vám bude vyhovovat vč. večerních hodin, víkendů a svátků, nebo zajistíme doručení vybraného zboží na adresu.

Pokud si vyberete nové, nebo použité piano z naší nabídky „on-line“ z pohodlí svého domova a nechcete ztrácet čas návštěvou prodejny, tak pro usnadnění výběru nabízíme zaslaní podrobné fotodokumentace a zvukových nahrávek vybraného nástroje mailem. Vybrané piano Vám následně dovezeme domů a nabízíme 4 týdny na vyzkoušení nástroje. Podrobné podmínky „on-line“ nákupu rádi sdělíme na vyžádání. 

Základní modely klavírů CAROD (tj. pianina řady C21 a C23, křídlo GP150) obvykle máme skladem. Pokud by Vámi vybraný model, nebo jeho barevná varianta a provedení nebyl momentálně k dispozici, objednáme jej a dovezeme do ČR během cca 10 týdnů – v závislosti na aktuální skladové zásobě výrobce a vytížení jeho výrobní kapacity.

Pokud Vás oslovila pianina vyšší řady C25 a C26, nebo křídlo GP186, pohybuje se dodací lhůta okolo 12 týdnů.

O stavu Vaší objednávky jste vždy průběžně a podrobně informováni.

Pro školská zařízení (ZUŠ, MŠ, ZŠ, SŠ, vzdělávací a tréningová centra, a pod.) přinášíme speciální nabídky, výhodné balíčky poprodejní péče „na míru“, dlouhodobý pronájem, zápůjčky a další. 

Každý nástroj prochází před předáním zákazníkovi odbornou předprodejní péčí, tj. celkovou kontrolou, finální regulací a naladěním na standardní výšku A-440Hz.

 

 

Jak u nás probíhá nákup na splátky:

Splátkový prodej Vám nabízíme díky smluvní spolupráci se společností HOME CREDIT a.s. Vše probíhá v následujících třech krocích:

  1. Vyberete si u nás piano (nové i použité), příslušenství a služby, které chcete zahrnout do splátek. Zároveň spolu vyplníme formulář, který následně použijete pro komunikaci se společností HOME CREDIT.
  2. Z pohodlí Vašeho domova zavoláte na zákaznickou linku HOME CREDIT (Po-Ne), kde operátorovi předáte požadované údaje (viz formulář) a domluvíte podmínky splátek, které Vám budou vyhovovat. Vše jednoduše vyřídíte přes telefon, není nutné chodit na pobočku! 
  3. Jakmile dojde ke schválení úvěru ze strany HOME CREDIT, tak se spolu opět potkáme v naší prodejně, kde podepíšeme finální úvěrovou dokumentaci a domluvíme termín nastěhování Vašeho piana.

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

Předprodejní přípravu pian i pravidelnou poprodejní údržbu pro nás zajišťuje profesionální ladič a klavírní technik s mnohaletou praxí v oboru – pan Karel Průcha, http://www.karel-prucha-piana.cz/ 

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem. Těšíme se na Vaši návštěvu !