Naše služby:

Oficiální a výhradní zastoupení značky CAROD pro Českou republiku, dovoz a prodej nových akustických klavírů a pianin značky CAROD a jejich příslušenství.  Dále zajištujeme údržbu, záruční a pozáruční opravy, poradenství, dopravu a stěhování pian.

Jsme rodinná firma a prodejna klavírů je umístěna v prostorách našeho domu v Měšicích u Prahy. To nám umožňuje dosahovat minimálních režijních nákladů a držet tak ceny pian na velmi příznivé úrovni. Nabízíme individuální přístup ke každému zákazníkovi a časovou flexibilitu.

 

Jak naše služby fungují:

Naše webové stránky momentálně nenabízí funkci e-shopu. Pokud Vás zaujal jakýkoliv typ piana, nebo příslušenství z naší nabídky a máte zájem o nezávaznou prohlídku, vyzkoušení, předběžnou rezervaci piana nebo zaslání příslušenství na adresu, tak nás prosím kontaktuje telefonicky (tel. +420 602 251 016), nebo e-mailem (info@carodpiano.cz). Obratem se Vám ozveme a domluvíme termín prohlídky, který Vám bude vyhovovat vč. večerních hodin, víkendů a pod.

Základní modely klavírů CAROD (tj. pianina řady C21 a C23, křídlo GP150) obvykle držíme skladem. Pokud by Vámi vybraný model, nebo jeho barevná varianta a provedení nebyl momentálně k dispozici, objednáme jej a dovezeme do ČR během cca 8 týdnů – v závislosti na aktuální skladové zásobě výrobce a vytížení jeho výrobní kapacity.

Pokud Vás oslovila pianina vyšší řady C25 a C26, nebo křídlo GP186, pohybuje se dodací lhůta okolo 10 týdnů.

O stavu Vaší objednávky jste vždy průběžně a podrobně informováni.

Každý nástroj prochází před předáním zákazníkovi odbornou předprodejní péčí, tj. celkovou kontrolou, finální regulací a naladěním na standardní výšku A-440Hz.

Předprodejní přípravu pian pro nás zajišťuje profesionální klavírní technik s mnohaletou praxí v oboru – pan Karel Průcha, www.karel-prucha-piana.cz

Těšíme se na Vaši návštěvu !