Naše služby:

Oficiální a výhradní zastoupení značky CAROD pro Českou republiku, dovoz a prodej nových akustických klavírů a pianin značky CAROD, včetně zajištění souvisejících služeb (údržba, záruční a pozáruční opravy, poradenství, doprava a stěhování pian). Jsme rodinná firma a prodejna klavírů je umístěna v prostorách našeho domu v Měšicích u Prahy. To nám umožňuje dosahovat minimálních režijních nákladů a držet tak ceny pian na velmi příznivé úrovni. Nabízíme individuální přístup ke každému zákazníkovi a časovou flexibilitu. 

 

Jak naše služby fungují:

Pokud Vás zaujal jakýkoliv typ piana z naší nabídky a máte zájem o jeho nezávaznou prohlídku, vyzkoušení nebo předběžnou rezervaci tak nás kontaktuje telefonicky (možno také SMS, WhatsApp, Messenger a pod.), nebo mailem skrze kontaktní formulář, který naleznete v sekci „KONTAKT“. Následně domluvíme termín prohlídky, který Vám bude vyhovovat (vč. večerních hodin, víkendů a pod.). 

Základní modely klavírů CAROD (tj. pianina řady C21 a C23, křídlo GP150) obvykle držíme skladem. Pokud by Vámi vybraný model, jeho požadovaná barevná varianta a provedení nebyl momentálně k dispozici, jsme schopni Vám jej zajistit do cca 8 týdnů – v závislosti na aktuální skladové zásobě výrobce a vytížení jeho výrobní kapacity. Termín dodání vždy upřesňujeme individuálně.

Pokud by Vás oslovil jiný model z naší nabídky (např. pianina vyšší řady C25 a C26, nebo křídlo GP186), pohybuje se dodací lhůta okolo 10 týdnů.

O stavu Vaší objednávky budete vždy průběžně a informováni. 

Každý nástroj prochází před předáním zákazníkovi odbornou předprodejní péčí, tj. celkovou kontrolou, finální regulací a naladěním na standardní výšku A-440Hz, které pro nás zajišťuje profesionální ladičská firma s mnohaletou praxí v oboru.

Záruční doba na piana CAROD činí 5 let. Pro splnění záručních podmínek je nutné dodržet roční periodicitu ladění piana s potvrzením klavírního technika v záručním listu, a to za každý uplynulý rok záručního období. Ve výběru klavírního technika (ladiče) není zákazník v průběhu záruční doby nikterak omezen. Samozřejmostí je možnost využití služeb naší dvorní ladičské firmy, pana Karla Průchy – Sluhy (Praha-východ) www.karel-prucha-piana.cz. 

 

Doprava klavíru k Vám domů:

Dopravu zajišťujeme prostřednictvím profesionální stěhovací firmy, která se specializuje na přepravu a stěhování pian. Finanční nabídku na dopravu a stěhování nástroje řešíme vždy individuálně. Orientační ceník námi nabízené dopravy a stěhování v rámci ČR naleznete v sekci „Aktuálně“ (Informace / Zajímavosti). Cena za dopravu vždy zahrnuje i pojištění klavíru pro případ poškození během přepravy a stěhování.

Samozřejmě akceptujeme i Vašeho vlastního dopravce. V takovém případě probíhá uhrazení plné ceny nástroje před převzetím Vaším dopravcem, který zároveň přebírá odpovědnost za případná poškození během přepravy a stěhování.    

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem ohledně nabízených nástrojů CAROD a našich služeb. Rádi Vám nabízené klavíry předvedeme v našem prodejním místě, kde jste kdykoliv vítáni na nezávaznou prohlídku.