PRODEJ pianina PETROF (35 000,- Kč)

PRODEJ pianina PETROF (35 000,- Kč)

Nabízíme k prodeji velmi zachovalé a kvalitní pianino PETROF, vyrobeno v osmdesátých letech v České republice. Výška nástroje je 103cm, šířka 138cm, hloubka 57cm, hmotnost cca 180kg. Skříň klavíru je v barvě ořech vysoký lesk

PRODEJ pianina PETROF (38 000,-Kč)

PRODEJ pianina PETROF (38 000,-Kč)

Nabízíme k prodeji mimořádně zachovalé a kvalitní pianino PETROF, vyrobeno v r. 1987 v České republice. Výška nástroje je 107cm, šířka 140cm, hloubka 57cm, hmotnost cca 200kg. Skříň klavíru je v barvě mahagon satén (pololesk) – vynikající stav.

Orientační ceník dopravy klavírů CAROD po ČR

Vzhledem k ceně nového klavíru, jeho hmotnosti a nárokům na manipulaci doporučujeme svěřit dopravu a stěhování klavíru profesionální firmě.

Naším partnerem pro dopravu a stěhování pian po celém území České republiky je firma QS Stěhování Praha (

Pianista Richard Clayderman a klavíry CAROD

Pianista Richard Clayderman a klavíry CAROD

Na začátku roku 2017 přijal pozici oficiálního mediálního partnera pro klavíry značky CAROD pan Richard Clayderman (Francie), který je aktivním a celosvětově uznávaným klavírním interpretem klasické a populární hudby a který zároveň patří mezi nejúspěšnější pianisty naší doby.

„Provozní náklady“ nových klavírů a pianin

U nových klavírů a pianin představují „provozní náklady“ především pravidelné ladění a případnou regulaci (seřízení) kladívkové mechaniky.

Průměrné ceny ladění a drobných servisních úkonů (lokalita Praha, ceny zjištěné pro rok 2018):

  • Naladění celého piana na standardní výšku